w m logo
Instytucja Samorządu
Województwa
Warmińsko-Mazurskiego

21 listopada o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy nauczycieli, nauczycieli bibliotekarzy oraz wszystkich zainteresowanych tematyką na spotkanie on-line „Jak wspierać dzieci i nastolatki w kryzysie emocjonalnym?”.


Program:

1. Pierwsza pomoc emocjonalna, mgr Jolanta Palma

2. Działania pomocowo-edukacyjne prowadzone za pośrednictwem platformy „Życie warte jest rozmowy”, dr Anna Kornacka


Czas trwania spotkania: ok. 60 min. 

Rejestracja została zakończona. Limit miejsc na spotkanie został wyczerpany.  


Anna Kornacka
doktor, suicydolog, andragog
Specjalista strefy pomocy w Serwisie „Życie Warte Jest Rozmowy”. Wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu Suicydologii w Menadżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie. Jest członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego oraz Zespołu Roboczego ds. prewencji samobójstw i depresji przy Radzie ds. Zdrowia Publicznego. Ekspert Biura ds. Zapobiegania Zachowaniom Samobójczym Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Koordynator dziekanatu studiów podyplomowych z suicydologii prowadzonych przez Polskie Towarzystwo Suicydologiczne i Menadżerską Akademię Nauk Stosowanych w Warszawie. Przez wiele lat była funkcjonariuszką Policji pełniącą między innymi funkcję Koordynatora Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi ds. przeciwdziałania zachowaniom suicydalnym zwłaszcza wśród młodzieży.


Jolanta Palma

suicydolog, konsultant i interwent kryzysowy, nauczyciel
Współorganizator i specjalista platformy pomocowo-edukacyjnej „Życie warte jest rozmowy”. Wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu suicydologii w Menadżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe Poradnictwo Psychologiczne i Interwencja Kryzysowa, kurs „Otwarty Dialog i rozwój sieci społecznych w sytuacji kryzysu psychicznego” oraz szkolenie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach II stopnia. Jest członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego oraz Zespołu Roboczego ds. prewencji samobójstw i depresji przy Radzie ds. Zdrowia Publicznego, jak również ekspertem Biura ds. Zapobiegania Zachowaniom Samobójczym Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

 
źródło grafiki: Pixabay

 

 

Copyright © 2024 W-MBP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Polityka prywatności - RODO