w m logo
Instytucja Samorządu
Województwa
Warmińsko-Mazurskiego

2 grudnia (piątek) o godzinie 12:00 zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy szkolnych na spotkanie online pt.„Tik? Tak! Pomysły na wykorzystanie w bibliotece".

Spotkanie poprowadzą Panie z biblioteki czyli Justyna Rudomina oraz Monika Jabłuszewska ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie.

Czas trwania spotkania: 80 minut

Formularz zgłoszeniowy

Justyna Rudomina i Monika Jabłuszewska, czyli panie z biblioteki, to nierozłączny radosny duet bibliotekarek ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie. Blogerki aktywnie działające również na Instagramie, Facebooku i YouTube. Ich pasją jest nieustanna promocja czytelnictwa, a prawdziwie uwielbiają te momenty, gdy biblioteka wypełniona jest czytelnikami! Od 2019 roku jako trenerki Szkoły Ćwiczeń w Suchym Lesie inspirują nauczycieli do tego, by różnorodnie i nowatorsko pracować z uczniami. Twórczynie bibliotecznego studia filmowego „Czytanie ma moc”, które poprzez video i sporą dawkę humoru pozwala dotrzeć do młodego odbiorcy. Uczestniczki Wikiteki - pilotażowego działania Stowarzyszenia Wikimedia Polska dla bibliotek szkolnych, którego celem jest włączenie uczniów w rozwój największego projektu społecznego na świecie. Koordynatorki niezliczonych akcji szkolnego koła „Zaczytanych Wolontariuszy". Prowadzona przez obie panie biblioteka Centrum wszystkiego była kilkukrotnie wyróżniana w ogólnopolskich konkursach Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, Fundacji Cała Polska Czyta Dzieciom czy Drzewo Franciszka.
Znajdziecie je tu:
• Profil na Facebooku: https://tiny.pl/9pc48 oraz https://www.facebook.com/paniezbiblioteki
• Strona internetowa: http://www.suchy-las.com/biblioteka
• Blog: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
• Instagram https://www.instagram.com/paniezbiblioteki/
• YouTube https://www.youtube.com/channel/UCalk3LeqXN4ysua7URrCbhQ

 

Copyright © 2023 W-MBP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Polityka prywatności - RODO