18 maja (środa) 2022 r. o godz. 12:00 zapraszamy nauczycieli, wychowawców, rodziców i wszystkich zainteresowanych na konferencję

18 maja 2022 r. godz. 12:00 – 15:00
Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki, sala 160

W programie:

1. Meandry życia Marii Grzegorzewskiej, dr hab. Jacek Kulbaka, prof. APS (Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie; Muzeum Marii Grzegorzewskiej i Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie)
2. „Listy do Młodego Nauczyciela” Marii Grzegorzewskiej w interpretacji kandydatów do zawodu, dr Monika Kupiec, dr Marta Krasuska-Betiuk (Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie)
3. Człowiek do zadań Specjalnych – osobowość jako narzędzie pracy pedagoga, Anita Osowska (Zespół Placówek Edukacyjnych w Olsztynie)
4. Wbrew schematom i bez ram. O nietypowych lekcjach polskiego dla młodzieży z autyzmem, Ewa Dominiak (Zespół Placówek Edukacyjnych w Olsztynie)

„Niech szkoła Twoja promieniuje dobrocią”. Współczesna realizacja ideałów pedagogicznych Marii Grzegorzewskiej - formularz rejestracyjny

Kontakt:
dr Klaudyna Bociek