Ukraina 2

Przedstawiamy zasady bezpiecznego uczestnictwa w stacjonarnych zajęciach edukacyjnych organizowanych przez bibliotekę.

Organizacja zajęć - zasady ogólne

1. W zajęciach edukacyjnych powinny brać udział osoby bez objawów infekcji lub choroby zakaźnej.
2. Nauczyciele są zobowiązani do przebywania na zajęciach razem z uczniami/dziećmi grupy przedszkolnej.
3. W zajęciach może uczestniczyć nie więcej niż jedna klasa/grupa. Nie ma możliwości łączenia klas/grup. Wyjątek stanowią klasy/grupy z jednej szkoły lub przedszkola, w których po połączeniu liczba uczniów/dzieci nie przekracza 30 osób (po uzyskaniu zgody dyrektora danej szkoły (przedszkola) na łączenie klas/grup).
4. Organizator zastrzega sobie prawo przełożenia lub odwołania zajęć.
5. Rezygnację z zajęć lub konieczność zmiany terminu zajęć należy zgłosić drogą telefoniczną (89 5272586 w. 122) lub mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
6. Oferta zajęć może ulegać modyfikacjom w trakcie całego roku szkolnego.

Higiena, czyszczenie i dezynfekcja

1. Środki do dezynfekcji rąk są dostępne w sali edukacyjnej i mogą być stosowane podczas zajęć (adekwatnie do potrzeb) pod nadzorem opiekuna.
2. Pomoce dydaktyczne używane podczas zajęć są dezynfekowane po ich zakończeniu.
3. Sala edukacyjna jest dezynfekowana i wietrzona przed zajęciami i po ich zakończeniu.

Kwiecień, 2022 r.

Nowości w zbiorach biblioteki - maj

35,10,0,50,1
25,600,60,0,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,0,1,5000
0,2,1,0,2,40,15,5,2,1,0,22,0,0
Myślenie w edukacji / Matthew Lipman
"Historio, historio, cóżeś ty za pani" : eseje historiograficzne / Rafał Stobiecki
Transdiagnostyczna terapia zaburzeń emocjonalnych dzieci i młodzieży : podręcznik terapeuty / Jill Ehrenreich-May, Sarah M. Kennedy, Jamie A. Sherman, Emily L. Bilek, Brian A. Buzzella, Shannon M. Bennett, David H. Barlow
Anioł z Warszawy : historia miłości i bohaterstwa Ireny Sendlerowej / Lea Kampe
Kwantechizm 2.0 czyli Klatka na ludzi / Andrzej Dragan
Wojna w Kuropatkach / Katarzyna Ryrych
Dom numer pięć / Justyna Bednarek
Gotowi na dorosłość? : projekty życiowe i zasoby społeczne pokolenia 2.0 / Maria Zielińska
Dlaczego szkoła cię wkurza i jak ją przetrwać / Mikołaj Marcela
Nigdy / Ken Follett
Sekret Marii : życie, miłość i pasja Marii Montessori / Laura Baldini
Kształcenie zdalne : zmiany w polskiej edukacji po pierwszej dekadzie XXI w. / Mariusz Przybyła
Współczesne problemy pedagogiki : w kierunku integracji teorii z praktyką / redakcja naukowa Stefan M. Kwiatkowski
Interwencja kryzysowa : wybrane zagadnienia / redakcja naukowa Sylwia Kluczyńska, Jan Czesław Czabała
Copyright © 2022 W-MBP. Wszelkie prawa zastrzeżone.