Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy szkolnych do wspólnego opracowania e-booka poświęconego kreatywnym formom działań realizowanych podczas Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych

w województwie warmińsko-mazurskim w 2021 r.

Ideą publikacji jest promowanie inicjatyw podejmowanych przez biblioteki szkolne oraz stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń.
Nauczyciele bibliotekarze zainteresowani współtworzeniem e-booka proszeni są o przesłanie (w formie elektronicznej) do 13 grudnia 2021 r. opisu wydarzenia wraz ze scenariuszem, np.: projektu, zajęć dla uczniów, spotkania, wystawy, wraz z sugestią materiałów do ewentualnego wykorzystania - kart pracy, plansz, testów i in. (proponowane materiały należy umieścić w załącznikach). Najbardziej inspirujące pomysły zostaną opublikowane w e-booku na stronie internetowej W-MBP w Olsztynie oraz rozpowszechnione w internetowych serwisach edukacyjnych i bibliotekarskich do 31 stycznia 2022.