„URODZINY MOJEGO MIASTA”

skierowany do uczniów klas II - IV szkół podstawowych Olsztyna i powiatu uczestniczących w projekcie „660. URODZINY OLSZTYNA”

logo2 Patronat:

Prezydent Miasta Olsztyna

Konkurs realizowany przy współudziale finansowym Samorządu Miasta Olsztyna

REGULAMIN

ORGANIZATOR:  Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Olsztyni

CELE:  Ukazanie własnych wrażeń z wędrówki po Starym Mieście i indywidualnego spojrzenia na Olsztyn – małą ojczyznę.

UCZESTNICY KONKURSU:  Uczniowie klas II – IV szkół podstawowych Olsztyna i powiatu uczestniczący w zajęciach edukacyjnych „Ja w moim mieście pełnym śladów historii” organizowanych przez Warmińsko-Mazurską Bibliotekę Pedagogiczną im. Prof. T. Kotarbińskiego w Olsztynie

WARUNKI UDZIAŁU W KONKURSIE:

1. Uczestnicy konkursu przygotowują pracę plastyczną wykonaną dowolną techniką malarską na formacie A3.
  2. Każdy uczestnik może przekazać tylko jedną pracę.
  3. Praca konkursowa powinna być opatrzona informacjami: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, klasa, nazwa szkoły, dokładny adres i telefon szkoły, imię i nazwisko opiekuna.

TERMIN DOSTARCZANIA PRAC:  Prace należy dostarczyć do 15 listopada 2013 r. do Wydziału Współpracy ze Środowiskiem Warmińsko-Mazurskiej Biblioteki Pedagogicznej (ul. Natalii Żarskiej 2, pokój 103). W przypadku przesłania prac pocztą decyduje data stempla pocztowego.

KRYTERIA OCENY PRAC:  Zgodność z tematyką, estetyka pracy, koncepcja, oryginalność, samodzielność wykonania

JURY KONKURSU:  Jury ocenia prace zgodnie z kryteriami zawartymi w regulaminie konkursu. Komisja wyłoni laureatów pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca oraz wyróżnień. Ocena jury jest nieodwołalna.

FINAŁ KONKURSU:  Podsumowaniem konkursu będzie wernisaż wystawy pokonkursowej, podczas którego zostaną ogłoszone wyniki i zaprezentowane nagrodzone oraz wyróżnione prace. Wernisaż odbędzie się 22 listopada o godz. 1700 w bibliotecznej galerii Bakałarz. Laureaci konkursu otrzymają nagrody i dyplomy.

Karta zgłoszenia uczestnika

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie!

Kontakt: Wydział Współpracy ze Środowiskiem

tel:  (89) 527-25-86 w. 28