27 lutego (wtorek) o godz. 17.00 zapraszamy dyrektorów, nauczycieli przedszkoli oraz wszystkie zainteresowane osoby na spotkanie on-line w ramach cyklu „Literatura dla najmłodszych - inspiracje do pracy w przedszkolu”.

Podczas spotkania Anna Nowacka-Devillard - wydawczyni, tłumaczka języka francuskiego, edukatorka, przedstawicielka Wydawnictwa Widnokrąg opowie o roli książki w życiu dziecka w wieku przedszkolnym, przedstawi propozycje działań proczytelniczych w przedszkolach oraz zaprezentuje książki „Widnokręgu” adresowane do najmłodszych odbiorców, zaś Anna Tutka, pedagożka, autorka książki „Luli i wdzięczność”, zainspiruje do praktykowania wdzięczności w edukacji przedszkolnej.

1. „Raz, dwa, trzy, baba jaga patrzy! Wydawnictwo Widnokrąg dla przedszkolaków”
Anna Nowacka-Devillard, Wydawnictwo Widnokrąg
2. „Praktyka wdzięczności z przedszkolakami. Luli i wdzięczność – inspiracje
Anna Tutka, autorka książki „Luli i wdzięczność”

Czas trwania spotkania ok. 60 min.

zaproszenie Widnokrag